+421 / 915 307 146

Regenerácia

Regenerácia

Výborným nástrojom na regeneráciu, celkové upokojenie a uvoľnenie je profesionálna masáž. Zabudnete na pracovné problémy a zbavíte sa fyzického a psychického napätia. Nielenže sa budete cítiť lepšie a budete odolnejší voči chorobám, ale s o to väčším elánom sa vrátite do práce a pobijete sa s každodennými tlakmi. Masáž celkovo regeneruje organizmus po náročných športových či pracovných výkonoch, dlhých cestách, preťažení a vyčerpaní organizmu. Ak ste aktívny bežec, turista alebo zanietený záhradník masáž vám pomôže zostať aktívnym. Zníži svalové napätie, zlepší športový výkon a slúži ako prevencia úrazov.

Starajte sa o svoje telo, odvďačí sa Vám bezchybným zdravím a vitalitou.

V ponuke mám niekoľko druhov masáží podľa vlastného výberu.  Objednávky na masáž

viac


Pohyb

V poslednej dobe sa neustále z zvyšuje počet ľudí, ktorí sú žalostne slabí a nepružní. Z nekonečných hodín strávených v práci, pri počítači, za volantom auta alebo v škole. Ak je vašim cieľom žiť dlho, zdravo, šťastne, byť fyzicky fit a vo forme, potrebujete sa hýbať. Pohyb a športová aktivita je vyjadrením celkového životného štýlu. Cieľom je celková kondícia, fyzická zdatnosť, zlepšenie konceptu postavy a držania tela.

Ponúkam vypracovanie individuálnych tréningových plánov na chudnutie, formovanie postavy, zvýšenie svalového objemu a odstránenie svalovej nerovnováhy a osobné vedenie pri tréningoch.

viac

Fitness

Fit po 50

Wellness

Čo by ste povedali, keby vám niekto pridal 10 rokov kvalitného života? Ak máte 30 možno to nie je pre vás dôležité. Ak máte 40, 50 a viac, máte nadváhu a nehýbete sa – urobte rozhodnutie a zmeňte svoj doterajší  život kým nie je neskoro. To ako žijete dnes určuje ako budete žiť o 20 rokov, ak budete naozaj žiť. Len vy môžete určiť kvalitu a väčšinou aj dĺžku vášho života.

Z vlastných skúseností vám viem odporučiť výber vhodnej pohybovej aktivity. Vypracujem vám tréningový plán podľa vašich schopností  a cieľov a vysvetlím správne prevedenie cvikov. Navrhnem objem a typ cvičenia, ktoré sú pre vás vhodné + recepty a tipy na zmenu stravovacích návykov pre dôstojnú, ale aktívnu druhú polovicu života.

viac